Spis tras linii autobusowych

Spis tras linii autobusowych miejskich
Spis tras linii autobusowych podmiejskich
Spis trasy linii autobusowej E. Leclerc

Kliknij, aby zobaczyć podmioty odpowiedzialne za organizację komunikacji miejskiej w Radomiu oraz za obsługę poszczególnych miejskich linii autobusowych


LINIE AUTOBUSOWE MIEJSKIE

1 - DZIERZKÓW / LOTNISKO, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, (>Żeromskiego>) (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Reja, Limanowskiego, (<Łukasika, 1905 Roku<), Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OSIEDLE POŁUDNIE [trasa okresowo zmieniona]

2 - OSIEDLE ZAMŁYNIE, Planowa, Główna, Okulickiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, (>plac Dworcowy>), Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Słowackiego, Idalińska, Przejazd, Piękna, Mazowiecka, (>Wiśniowa>) (<Sadowa<), Wiertnicza, IDALIN

3 - OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Wyścigowa, Jana Pawła II, aleja Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, (>plac Dworcowy>), Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Sempołowskiej, Rapackiego, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OSIEDLE MICHAŁÓW

4 - OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Młodzianowska, Jana Pawła II, Kwiatkowskiego, Zagłoby, Słowackiego, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Warszawska, Ofiar Firleja, FIRLEJ CMENTARZ

5 - OS. GOŁĘBIÓW, Andersa, Struga, Zbrowskiego, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Kielecka, Szymanowskiego, PRUSZAKÓW 

6 - GODÓW, (>Drzymały>) (<Ciborowska<), Wiejska, Południowa, Młodzianowska, Czarna, PCK, (>aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego>), aleja Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, (>plac Dworcowy>), Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Okulickiego, Malczewskiej, Przytycka, Wacyn, Bielicha, MILEJOWICE [trasa okresowo zmieniona]

7 - OSIEDLE POŁUDNIE, Sycyńska, Wierzbicka, (>Łukasika>) (<Limanowskiego<), 1905 Roku, Dowkonta, Poniatowskiego, (>plac Dworcowy>), Traugutta, (>Żeromskiego>) (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Malczewskiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OSIEDLE MICHAŁÓW

8 - (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: OSIEDLE WOŚNIKI, Wośnicka, Bulwarowa), HALINÓW, Bulwarowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkonta, Poniatowskiego, Traugutta, (>Żeromskiego>) (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Reja, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, KOZIA GÓRA (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: Wolanowska, KIERZKÓW; wybranymi kursami w dni powszednie: Wolanowska, Wapienna, CEREKIEW)

9 - OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Młodzianowska, Jana Pawła II, aleja Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, Traugutta, (>Żeromskiego>) (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga Andersa, OS. GOŁĘBIÓW I (wybranymi kursami w dni wolne od pracy z wyjątkiem wakacji: Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO I)

10 - WACYN, Osiowa, Langiewicza, (>Listopadowa>), Malczewskiej, Okulickiego, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkonta, Poniatowskiego, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Szklana, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO I (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: Zubrzyckiego, Rodziny Ziętalów, GOŁĘBIÓW / GARBARNIA)

11 - IDALIN, Wiertnicza, (>Sadowa>) (<Wiśniowa<), Mazowiecka, Piękna, Przejazd, Idalińska, Słowackiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkonta, 1905 Roku, Limanowskiego, Reja, Malczewskiego, Rodziny Winczewskich, OBOZISKO 
[trasa okresowo zmieniona]


12 - OSIEDLE POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, (>Łukasika, 1905 Roku>) (<Limanowskiego<), Maratońska, Kielecka, Czarnieckiego, Wernera, Malczewskiego, Warszawska, Witosa, WINCENTÓW

13 - OSIEDLE WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkonta, Poniatowskiego, (>plac Dworcowy>), Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Mieszka I, Aleksandrowicza, JÓZEFÓW / SZPITAL

14 - DZIERZKÓW, Długojowska, (>Miedziana>), Słowackiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, (<Plac Dworcowy<), Dowkonta, 1905 Roku, Limanowskiego, (<Łukasika<), (wybranymi kursami w godzinach szczytu komunikacyjnego w dni powszednie: Toruńska), Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OSIEDLE POŁUDNIE, (wybranymi kursami: Wierzbicka, Warsztatowa, Żelazna, Potkanów, Stalowa, POTKANÓW / CENTROSTAL) [trasa okresowo zmieniona]

15 - JANISZPOL, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, (>Żeromskiego>) (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Reja, Okulickiego, (>Chłodna>) (<Polna<), Folwarczna, KAPTUR

16 - OSIEDLE WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, (wybranymi kursami w dni powszednie w godzinach szczytu komunikacyjnego: Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, >Łukasika, 1905 Roku>), Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Daszyńskiego, Paderewskiego, OSIEDLE GOŁĘBIÓW II
[linia kursuje tylko w dni powszednie i soboty]

17 - POTKANÓW / CENTROSTAL, Starokrakowska, Stalowa, Żelazna, Potkanowska, Starokrakowska, Limanowskiego, Reja, Malczewskiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO I [trasa okresowo zmieniona]

18 - DWORZEC PKP, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Energetyków, Stara Wola Gołębiowska, Potkańskiego, Nowa Wola Gołębiowska, Energetyków (wybranymi kursami w dni powszednie wahadło przez Elektrociepłownię), Zbrowskiego, 11 Listopada, Struga, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, DWORZEC PKP

21 - OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Młodzianowska, Jana Pawła II, aleja Grzecznarowskiego, aleja Wojska Polskiego, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Żółkiewskiego, Warszawska (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: <Klwatecka<, Warszawska, Witosa, WINCENTÓW), Klwatecka, WÓLKA KLWATECKA

23 - JÓZEFÓW / SZPITAL, Aleksandrowicza, Mieszka I, Chrobrego, 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, (<plac Dworcowy<), Poniatowskiego, Dowkonta, aleja Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Południowa, Wiejska, Gajowa, Armii Ludowej, Witkacego, MALCZEW (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: Witkacego, SOŁTYKÓW lub Witkacego, Sołtyków, ZENONÓW
[trasa okresowo zmieniona]

24 - OSIEDLE MICHAŁÓW, Mieszka I, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, (>Średnia>) (<Górna, Kaszubska<), Słowackiego, Skaryszewska, Janów, MAŁĘCZYN

25 - OS. PRĘDOCINEK, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Młodzianowska, Jana Pawła II, aleja Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkonta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OSIEDLE POŁUDNIE (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: Wierzbicka, Warsztatowa, Żelazna, POTKANÓW / ŻELAZNA)

26 - MYŚLISZEWICE, Groszowice, Antoniówka, Rajec Poduchowny, Kozienicka, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Szarych Szeregów, RADOM / DW. L. PODM. (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: <Szarych Szeregów<, Wernera, Zielona, JANISZEW)

27 - RADOM / DW. L. PODM., Szarych Szeregów, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, (>Górna, Kaszubska>) (<Średnia<), Lubelska, Poranna, Lubelska, Sadków, Kiedrzyn, MAŁĘCZYN (wybranymi kursami w dni powszednie i wolne od pracy: Stary Małęczyn, GRZMUCIN) [linie ulegnie likwidacji z dniem 1.08.2005 r.]

 

LINIE AUTOBUSOWE PODMIEJSKIE

A - DWORZEC PKP, Traugutta, (>Żeromskiego>), (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Malczewskiego, Warszawska, Wielogóra, Wsola, Piastów, JEDLIŃSK

B "KOREJ", Kelles-Krauza, 25-go Czerwca, Słowackiego, Makowiec, Wincentów, Praga, SKARYSZEW

C - (>TRAUGUTTA / DWORZEC PKP>), (<DWORZEC PKP<), Traugutta, (>Żeromskiego>), (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Malczewskiego, Wernera, Mireckiego, Okulickiego, Przytycka, Bielicha, Milejowice, Mleczków, Natalin, Zakrzew, Marianowice, Oblas, PRZYTYK (wybranymi kursami: DOMANIÓW / ZALEW)

D - (>TRAUGUTTA / DWORZEC PKP>), (<DWORZEC PKP<), Traugutta, (>Żeromskiego>), (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Malczewskiego, Wernera, Mireckiego, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, Ślepowron, Sławno, Kacprowice, Kowalanka, Wolanów, Strzałków, Wawrzyszów, MNISZEK, (wybranymi kursami: Wymysłów, Zawady, WIENIAWA)

F - DWORZEC LINII PODMIEJSKICH, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Poniatowskiego, (<Plac Dworcowy<), Dowkonta, 1905 Roku, (>Limanowskiego>), (<Łukasika<), Wierzbicka, Trablice, Mazowszany, Parznice, Romanów, Maliszów, Dąbrówka Warszawska, Kolonia Wierzbica, Resztówka, Wierzbica Osada, WIERZBICA OSIEDLE

G - DWORZEC PKP, Traugutta, (>Żeromskiego>), (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Okulickiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Osiedle Gołębiów, Kozienicka, Rajec Szlachecki, Lasowice, Kierzyń, Małęczyn, Klwatka, Niemianowice, Kuczki, GÓZD

J - DWORZEC PKP / KOŃCOWY LINII NR 18, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Osiedle Gołębiów, Kozienicka, Rajec, Antoniówka, Wrzosów, Siczki, Jedlnia, JEDLNIA / DWORZEC PKP

K - (wybranymi kursami: CHORZOWSKA), PONIATOWSKIEGO / DWORZEC PKP, Dowkonta, 1905 Roku, Maratońska, Bulwarowa, Wośnicka, Kielecka, Kosów, Młodocin, Młodocin Mniejszy, Krogulcza, OROŃSKO (wybranymi kursami: ŁAZISKA)

L - DWORZEC PKP, Traugutta, (>Żeromskiego>), (<Wałowa, Lekarska, Tochtermana<), Okulickiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Zbrowskiego, Energetyków, Lesiów, Kolonia Lesiów, Wojciechów, JASTRZĘBIA

 

LINIA AUTOBUSOWA E.LECLERC

WARIANT E. LECLERC - PELAGÓW - E. LECLERC:
E. LECLERC, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, Osiedle Południe, Trablice, PELAGÓW / KOŚCIÓŁ, Trablice, Osiedle Południe, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, E. LECLERC

WARIANT E. LECLERC - OSIEDLE GOŁĘBIÓW - E. LECLERC:
E. LECLERC
, Toruńska, Wjazdowa, Gajowa, Południowa, Jana Pawła II, Grzecznarowskiego, Dowkonta, Poniatowskiego, Dworzec PKP, Prażmowskiego, 25-go Czerwca, Struga, OSIEDLE GOŁĘBIÓW, Struga, 25-go Czerwca, Prażmowskiego, Dworzec PKP, Poniatowskiego, Dowkonta, Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Południowa, Gajowa, Wjazdowa, Toruńska, E. LECLERC 
 


PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W RADOMIU ORAZ ZA OBSŁUGĘ POSZCZEGÓLNYCH MIEJSKICH LINII AUTOBUSOWYCH:


Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu:
organizator komunikacji miejskiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu:
obsługa linii 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 25, 27
(na własne ryzyko: B, C, D, F, G, J, K, L oraz linia E. Leclerc na zlecenie hipermarketu E. Leclerc)

International Transport Spedition w Radomiu:
obsługa linii 3, 5, 8, 13, 26 (na własne ryzyko: A)

Strona główna | Rozkłady | Przepisy | Bilety | Cennik | Rozrywka | Linki | Kontakt